ZAWODY STRZELECKIE

Szkolne Zawody Strzeleckie o Puchar Dyrektora Szkoły w ZSZ im. S. Staszica w Szprotawie odbyły się już po raz drugi.
W czwartek, 17 października 2013 na strzelnicy sportowej ZP LOK w Szprotawie spotkali się przedstawiciele wszystkich klas Technikum i Zasadniczej Szkoły Zawodowej, aby rywalizować o statuetkę ufundowaną przez Dyrektora ZSZ im. S. Staszica Andrzeja Skawińskiego. W zawodach wzięło udział ogółem udział 34 uczniów. Konkurencja polegała na oddaniu 10 strzałów z broni sportowej do tarcz na odległość 50 m.

W klasyfikacji indywidualnej, spośród wszystkich zawodników najlepsi okazali się:
Maciej Danielak z kl. III Tah, który zajął I miejsce i zdobył główną nagrodę w postaci Pucharu Dyrektora Szkoły.
Szymon Marczenia z kl III Td, który zajął II miejsce i
Arkadiusz Wróblewski z kl. II Tc, który zajął III miejsce.

W klasyfikacji zespołowej, spośród reprezentacji poszczególnych klas najlepsi okazali się zawodnicy: z klasy IV Tah, Barbara Zwolska i Krzysztof Dudlej, którzy zajęli I m-ce. II miejsce zajęli zawodnicy z klasy II Tc Arkadiusz Wróblewski i Filip Wróblewski. III miejsce zajął zespół z klasy I km Krzysztof Wieczorek i Jarosław Dynia.

Wszyscy finaliści otrzymali pamiątkowe dyplomy ufundowane przez ZP LOK w Szprotawie