Witamy na stronie klasy IV Tc

Zobacz nasze zdjęcie z I klasy :)

Nasza klasa kształci się w kierunku gastronomicznym, a dokładnie technikum żywienia i gospodarstwa domowego.
Nasza ekipa: 1. Aneta Antoszczyszyn 2. Ola Ciszkowska 3. Renata Dusan 4. Oktawia Fajer 5. Kornelia Felińska 6. Arek Grabski 7. Karolina Jackowska 8. Ilona Krygier 9. Justyna Nieradka 10. Przemek Zarębski 11. Beatka Obiała 12. Maciek Przybyła 13. Paulina Rokosz 14. Ewelina Starzyk 15. Amelia Szwaja 16. Justyna Trochanowska 17. Marta Wisełka 18. Natalia Kołdko 19. Amadeusz Lekowski

Trójka klasowa:
Gospodarz - Kornelia Felińska
Z-ca Gospodarza - Justyna Trochanowska
Skarbnik - Aneta Antoszczyszyn

Nasza nowa wychowawczyni ;)
mgr Arleta Pukal,
a przez trzy wcześniejsze lata
mgr Beata Krupa

My z naszą nową wychowawczynią

Nasze imprezy klasowe

Studniówka

A tak przeżyliśmy studniówkę, która zaczęła się tradycyjnym polonezem :) Zobacz zdjęcia

Wycieczka ...

25 września nasza klasa wybrała się na wycieczkę do Buczyny Szprotawskiej.. Wycieczkę jak najbardziej zaliczyć można do udanych, pod względem pogodowym a także atrakcyjności miejsca:) Ostatecznym celem naszej podróży było miejsce wokół Dębu 'Chrobry' a finałem oczywiście ognisko przy którym można było porozmawiać w szerszym gronie o sprawach klasowych : Wszyscy wrócili zadowoleni, lecz troszkę zmęczeni po ponadgodzinnym marszu do zamierzonego celu. Zapraszamy do galerii. (kliknij na zdjęcie)

Dzień Staszica

Ówczesna klasa ITC a obecnie IVTc wzięła udział w przedsięwzięciu, które organizowało projekt 'Dzień Staszica' w naszej szkole. Projekt nadzorowany był przez naszą wychowawczynię p. Beatę Krupę. Celem tego przedsięwzięcia było przekazanie szerszej publiczności jak największej liczby informacji na temat patrona szkoły. Klikając na zdjęcie można oglądnąć kilka zdjęć z tego dnia.

Nasz pierwszy "bankiet"

W dniu 27 listopada 2008r w Sali Posiedzeń szprotawskiego Ratusza odbyła się jubileuszowa uroczystość 50-lecia pożycia małżeńskiego, na którą zostało zaproszonych wiele par. Z tej okazji nasza klasa zgłosiła się by przygotować oraz obsługiwać to wydarzenie. Naszą pracą kierowała wychowawczyni klasy p. Beata Krupa. Jako, że był to nasz debiut w tego typu przedsięwzięciach to wszystko poszło znakomicie. Wszystko odbyło się bardzo sprawnie i profesjonalnie. Zaproszeni goście, w tym również władze naszego miasta były bardzo zadowolone. Nie mieli oni również żadnych zastrzeżeń do naszej pracy. Zapraszamy do przeglądnięcia zdjęć z tego wydarzenia.

OLIMPIADY WIEDZY O ŻYWIENIU

Uczennica naszej klasy - Marta Wisełka wzięła udział w szkolnym etapie OLIMPIADY WIEDZY O ŻYWIENIU . Koleżanka ku zdziwieniu swoim oraz klasy zajęła 1 miejsce, pokonując tym samym uczniów z innych, starszych klas ! Gratulujemy:)

Bankiet - Kolejny

W dniach 12-13 lutego Br. wybrani uczniowie z naszej klasy zaangażowali się w przygotowania oraz obsługę bankietu w Szkole Podstawowej nr 1 w Szprotawie. Pierwszego dnia były to przygotowania, zaś drugiego- obsługa. Naszą pracą kierowała oraz również włączyła się w nią- nasza wychowawczyni p. Beata Krupa. Była zadowolona z naszej pracy co niezmiernie nas cieszy i podnosi na duchu. Władze szkoły były także bardzo zachwycone. Wielkie brawa nagrodziły trud i wysiłek jaki włożyliśmy w przygotowanie tej uroczystości. Zarówno klasa organizująca bankiet jak również nasza wychowawczyni byli bardzo mile zaskoczeni tym faktem. Poniżej możecie znaleźć zdjęcia przedstawiające przygotowania oraz obsługę.

PLAN ZAJĘĆ